קורס פייס יוגה למתחילים

מה כולל קורס פייס יוגה למתחילים?

חלק ראשון

הקדמה ופיתוח מודעות להרגלים מאיצי הזדקנות ואיך לשנות הרגלים אלו. חמישים אחוז מאורח החיים של שיטת הפייס יוגה הוא שינוי הרגלים מאיצי הזדקנות בכדי למקסם את התוצאות של תרגול הפייס יוגה.

חלק שני

שני מערכי שיעור של 20 דקות. בכל שבוע תתרגלו מערך שיעור אחד. סה"כ השיעורים כוללים 20 תרגילים לכל חלקי הפנים. הקורס נמצא אצלכם ללא הגבלת זמן. המשיכו לתרגל את השיעורים בכדי לקבל תוצאות משמעותיות לאורך זמן.

מה השינויים הצפויים למראה הפנים שלך עם אורח החיים של שיטת הפייס יוגה?

מערכי השיעור מסודרים  בסדר התרגילים האידיאלי לתוצאות מקסימליות בהצערת הפנים.

הקורס נמצא אצלכם ללא הגבלת זמן וכך תוכלו להמשיך

לתרגל את השיעורים בכדי לקבל תוצאות משמעותיות לאורך זמן.

אך זה לא הכל!

הקורס כולל גם ארבעה של בונוסים שיתמכו בתהליך השינוי של הצערת הפנים. 

בונוסים בקורס

בונוס ראשון

כיצד נבחר קוסמטיקה נקיה מרעלים? רבים ממוצרים הקוסמטיים מכילים רעלים הפוגעים בעור ואף בבריאות שלנו (גם אלו שמאושרים ע"י משרד הבריאות). הבונוס הזה ילמד כיצד להתרחק מהמוצרים האלה.

בונוס שני

שיעור להחלקת קמטי המחשוף: עור המחשוף שלנו רגיש בדיוק כמו עור הפנים. בבונוס הזה אלמד אותך איך להחליק את קמטי המחשוף כדי שתוכלי להרגיש בנוח יותר להתלבש עם חולצות ושמלות שיש להן מעט מחשוף.

בונוס שלישי

עיסוי לימפתי מפנק: בבונוס הזה אלמד איך לבצע עיסוי קליל, נעים ומפנק שנועד לנקז עודפי נוזלים מהפנים, שעלולים ליצור נפיחות בפנים, שקיות מתחת לעיניים ושיבוש תפקוד מערכת הלימפה וזרימת הדם לפנים.

בונוס רביעי

טכניקה מיוחדת שאני משתמשת בה לעור בריא וקורן: טכניקה מיוחדת שאני משתמשת בה לעור בריא וקורן שלוקחת פחות מ-2 דקות ביום לביצוע, רצוי לבצע אותה בבוקר ולהתחיל את היום עם הרגשה של רעננות וחיוניות.

וכל הטוב הזה במחיר השקה סמלי וחד פעמי:

רק 197 ש"ח בלבד

במקום 497 ש"ח